Відмова від відповідальності

Відносно доступу до веб-сайту www.vzug.com/b2b і його використання діють наступні положення.

Контент веб-сайту

Компанія V-ZUG AG не несе ніякої відповідальності щодо актуальності, правильності, повноти або якості наданої інформації. Претензії по відповідальності до компанії V-ZUG AG, які стосуються матеріальних чи моральних збитків, викликаних використанням чи невикористанням наданої інформації або використанням неправильної чи неповної інформації, повністю виключені, якщо з боку компанії V-ZUG AG відсутня доведена вина внаслідок умислу чи грубої недбалості.

Зокрема, компанія V-ZUG AG не надає гарантії з приводу того, що контент, який пропонується на веб-сайті www.vzug.com/b2b, не містить вірусів, програм-хробаків, троянських програм або інших шкідливих компонентів. Відповідальність за прямі, непрямі і опосередковані збитки для користувачів або третіх осіб внаслідок користування цим веб-сайтом виключається в рамках законодавчо допустимого обсягу.

Посилання

При прямих і опосередкованих посиланнях на чужі веб-сайти, які знаходяться поза зоною відповідальності компанії V-ZUG AG, зобов'язання по відповідальності набирає чинності виключно в тому випадку, якщо компанії V-ZUG AG відомий їхній зміст і вона могла з технічної точки зору запобігти його використанню в разі, якщо цей зміст носить протиправний характер.

Цим компанія V-ZUG AG категорично заявляє, що на момент розміщення посилань ніякого протиправного змісту на відповідних веб-сайтах помічено не було. На поточне і майбутнє оформлення веб-сайтів, контент або авторство веб-сайтів за посиланнями автор не має ніякого впливу. Тому компанія V-ZUG AG цим категорично дистанціюється від будь-якого контенту, будь-яких веб-сайтів за посиланнями, які були змінені після розміщення посилань. За протизаконний, помилковий або неповний контент, зокрема, за шкоду, що виникла внаслідок використання або невикористання наданої таким чином інформації, відповідає тільки той, хто надає веб-сайт, на який вказують посилання, а не той, хто просто вказав посиланнями на відповідну публікацію.

Інтелектуальна власність

Все, що ви читаєте, слухаєте, або бачите на веб-сайті www.vzug.com, захищено авторським правом і може бути використано лише у встановленій тут мірі. За винятком цього допустимого використання ніякі інші права на захищені авторським правом матеріали не передаються – ні з боку компанії V-ZUG AG, ні з боку третіх осіб.

Для повного чи часткового відтворення, передачі електронним або звичайним способом, модифікації або використання контенту для публічних або комерційних цілей потрібна письмова згода компанії V-ZUG AG. Посилання на сторінки нашого веб-сайту також потребують письмового дозволу від компанії V-ZUG AG.

Захист даних

Компанія V-ZUG AG запевняє, що при обробці особистих даних дотримується положень швейцарського законодавства про захист даних та інформації. Надані користувачем особисті дані не передаються третім особам і використовуються лише з зазначеною метою.

Оскільки, як відомо, Інтернет-зв'язок не характеризується надійністю і конфіденційністю, користувачам веб-сайту за адресою www.vzug.com/b2b пропонується не передавати конфіденційну інформацію компанії V-ZUG AG електронною поштою або за допомогою контактних формулярів. Будь-яка інформація, яка таким чином потрапляє до компанії V-ZUG AG, розглядається як неконфіденційна і з нею поводяться відповідним чином.

Ремаркетинг / ретаргетінг Facebook

На наших сайтах інтегровані теги ремаркетингу соціальної мережі Facebook, 1601 South California Avenue, Palo Alto, CA 94304, USA. Коли ви відвідуєте наші сайти, через теги ремаркетингу встановлюється пряме з'єднання між вашим браузером і сервером Facebook. Facebook таким чином отримує інформацію про те, що ви з конкретної IP-адреси відвідали наші веб-сайти. Таким чином Facebook може співставити відвідування наших веб-сайтів з вашим обліковим записом. Отриману таким чином інформацію ми можемо використовувати для показу реклами Facebook. Ми вказуємо на те, що ми в якості оператора веб-сайтів не отримуємо інформації про зміст отриманих даних, а також їх використання з боку Facebook. З додатковою інформацією з цього приводу можна ознайомитися в заяві про захист даних facebook за адресою https://www.facebook.com/about/privacy/. Якщо ви не хочете, щоб дані збиралися за допомогою інструменту Custom Audience, ви можете тут відключити Custom Audiences.
 

Використовуючи ці веб-сайти, користувач заявляє про свою згоду з цими умовами.